LKSK prezidentas Edvinas Kriūnas : “ Tai naujo kelio pradžia…“

2018m. pasaulio kurčiųjų U21 jaunimo krepšinio čempionate Lietuvos merginų ir vaikinų krepšinio rinktinės pasirodymą baigė be medalių. Tai pirmas kartas nuo 2006m., kai nei merginų, nei vaikinų rinktinė neužėmė prizinės vietos.
Tai tikrai nenuteikia pozityviai. Visų pirma, krepšinis prasideda nuo pačio sportininko įdėto darbo, taip pat kurčiųjų sporto klubų darbo, su sportininkais turi dirbti rezultatų reikalaujantys treneriai.
Esu Lietuvos kurčiųjų sporto komitete dar tik 1.5 mėnesio. Išvada per tą laiką susidariau tokią, kad į ateitį jau kuris laikas niekas rimtai nežiūrėjo, jaunųjų krepšininkų skaičius vis mažėja, krenta ir jų meistriškumas. 2014 m. Pasaulio U21 jaunimo krepšinio čempionate vaikinų rinktinė užėmė 4 vietą, 2017m. Europos U20 jaunimo čempionate – 4vietą, šiame čempionate Iškovojome vos 6 vietą.
Tai naujo kelio pradžia… Jei mes turėsime motyvuotus sportininkus, trenerius, tai tada viskas bus gerai. Pasaulis žengia į priekį, kitų valstybių komandos stiprėja, tai ta patį ir mes turime daryti. Didelis dėmesys taip pat turi būti iš kurčiųjų sporto klubų, trenerių. Dalyvausime įvairiuose projektuose, sieksime pritraukti klausos negalią turinčius sportininkus aktyviai sportuoti, tikimės atrasti jaunuosius talentus ne tik profesionaliame sporte.
Kreipiuosi į jus, kurčiųjų bendruomenę, kurčiųjų sporto klubus, sportininkus, mėgėjus, trenerius, skatinkite jaunimą, vieni kitus aktyviai sportuoti.

LKSK prezidentas Edvinas Kriūnas

2 Replies į "LKSK prezidentas Edvinas Kriūnas : " Tai naujo kelio pradžia...""

 • comment-avatar
  Algirdas
  rugpjūčio 8, 2018 (8:28 pm)
  Reply

  Sveiki, kas klaidingai informavo mūsų gerbiamą prezidentą, kad nuo 2006 m neužima mūsų krepšininkai prizinių vietų? Juk aš, Algirdas Jurkša su A.Šatu, treniruodami jaunimo rinktines, 2006m tapome EČ čempionais, 2010 m. PČ vicečempionais, po to dėl užimtumo,sutelkėme visas jėgas į vyrų pasiruošimą OŽ, PČ, EČ, ko pasekoje pasiekti puikūs rezultatai savotišku būdu, tuo nuo savęs atidavėme pareigas trenerių jaunajai kartai, kurie nuvylė mus. Tai kam reikalinga naujo kelio pradžia? Aš tai visiškai nebesuprantu? Reikia dirbti ir tęsti darbus, o ne kaišioti pagalius į ratus. Aš tai turiu noro, bet yra daug trikdžių man nuo pavydžių(arogantiškų) veikėjų. ne, taip nebus, aš atakuosiu tikrai su faktais. Sėkmės, jaunime, tikėkite, ir bus tų pergalių, protingų veikėjų, bet ne marionečių!

 • comment-avatar
  Didziajam
  rugpjūčio 9, 2018 (12:24 pm)
  Reply

  Tau jau gal eiti i hal of frame muzieju, tu gi LKL rekordininkas. Kelia sau uodega, kol prigirdintys lose tol rezultatai, kada komandoj liko kurti, tada jau jaunimas kaltas. Jei jau save laikot su satu tokiais gerais treneriais eikit i LKL dirbti.


Ką galvojate apie tai?

Some html is OK